ورود و ثبت نام

در وب سایت بالا سمت چپ بر روی گزینه آدمک کلیک کنید. می‌توانید با استفاده از ایمیل ثبت نام خود را انجام دهید. نام کاربری، ایمیل و گذرواژه را تعیین کرده و بر روی گزینه عضویت کلیک کنید. 

روی گزینه “گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟” در صفحه ورود به حساب کاربری کلیک کنید. جهت بازیابی رمز عبور نام کاربری یا ایمیل خود را وارد نمایید. پس از دریافت کد بازیابی می توانید رمز عبور جدید وارد نمایید.

بله. جهت ثبت نهایی سفارش ثبت نام در سایت الزامی است.

روند ثبت سفارش و پیگیری

بله، اپراتورهای اسپیناس تولز می توانند هر سفارشی که مدنظر داشته باشید را برای شما ثبت کنند.

شما میتوانید با  تماس با پشتیبانی محصولات نسبت به لغو سفارش خود اقدام کنید.

شما می توانید به دو روش پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی (از طریق رمز پویا) و یا کارت به کارت نسبت به پرداخت مبلغ سفارش خود اقدام کنید. در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا پرداخت در محل امکان پذیر نیست.

برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز دارید:
شماره کارت (شماره 16 رقمی روی کارت بانکی)
رمز دوم پویا
CVV2کد ۳ یا ۴ رقمی است که روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده
تاریخ انقضاء مندرج روی کارت بانکی

سفارش هایی که وزن آنها بالای 30 کیلوگرم باشد از طریق باربری برای شما ارسال می شود.

وارد سایت شویدو روی گزینه سفارش های من کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات میتوانید سفارش خود را ببینید. میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

سوالی دارید؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

خدمات پس از فروش

شما میتوانید از صفحه خدمات پس از فروش ، شماره گارانتی مورد نظر خود را بیابید.

در صورتی که زمان گارانتی محصول شما منقضی نشده است می‌توانید با همراه داشتن کارت گارانتی و فاکتور خرید اسپیناس تولز به نمایندگی خدمات پس از فروش محصول مربوطه مراجعه کنید.

با توجه به اینکه برخی از برگه های گارانتی در داخل بسته بندی محصول قرار دارد و اسپیناس تولز هیچگونه دخل و تصرفی در بسته بندی محصولات نمی کند کارت گارانتی تمامی محصولات فاقد مهر و تاریخ هستند. اما تاریخ صدور فاکتور به منزله تاریخ شروع گارانتی محصول بوده و همراه داشتن فاکتور برای مراجعه به خدمات پس از فروش الزامی است.

فروش ویژه و کد تخفیف

اسپیناس تولز در مناسبت‌های مختلف و با برگزاری جشنواره فروش ویژه تعدادی کد تخفیف از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

به حساب کاربری خود وارد شوید. کالاهای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. در مرحله پرداخت کد تخفیف را وارد نموده و دکمه ثبت را بزنید.

شما فقط از هر کد تخفیف یکبار میتوایند استفاده کنید همچنین در هر سفارش فقط یک کد تخفیف میتوانید استفاده کنید و مدت استفاده کد تخفیف‌های مدت دار قابل تمدید نیست. چنانچه کد تخفیف اختصاصی داشته باشد این کد تخفیف تنها برای حساب کاربری شما فعال است.